BAYİLİK

FAVORE MARKA GÜCÜNÜ YENİ GİRİŞİMCİLERLE PAYLAŞIYOR!

MODA DÜNYASINA ADIM ATMAK İSTEYEN GİRİŞİMCİLER İÇİN BÜYÜK İŞ FIRSATI!

Türkiye’de modanın kalbinin attığı İstanbul Osmanbey’in köklü markalarından olan ve her sezon kendini yenileyerek büyüyen FAVORE, yurtiçinden ve yurtdışından gelen talepler doğrultusunda, hem mağaza sahiplerine hem de güvenilir bir markanın desteği ile moda dünyasında yeni iş fırsatları arayan girişimcilere cazip işbirlikleri sunuyor. Eğer FAVORE ürünlerinin satılabileceği bir lokasyondaysanız ve bulunduğunuz bölgede bu ürünleri satan baş mağaza yoksa bu işbirliği fırsatından siz de faydalanabilirsiniz.

Özellikle lüsk sınıfına giren “Couture” koleksiyonunun satışı için hedef kitleye uygun lokasyonlarda bulunan cadde veya AVM mağazaları için “corner” veya ürün bazlı işbirliklerine her zaman sıcak bakan FAVORE, güçlü bir markanın desteğini alarak yeni bir mağaza açmak isteyen girişimciler için de ilk kez “Franchising” sistemini gündemine aldı.

Tarafların üzerinde uzlaştığı protokol çerçevesinde marka ismini kullanma hakkı veren bir tür bayilik olan bu sistemden yararlanan grişimci, sıfırdan bir marka oluşturmak yerine; FAVORE’nin kurumsal tecrübesinden, marka bilinirliğinden, tasarım, üretim, tanıtım ve pazarlama gücünden yararlanarak, rekabet koşullarının en zor olduğu pazarlarda dahiiyi bir başlangıç yapacaktır. Ayrıca FAVORE sadece marka bilinirliği ile değil, dünya podyumlarıyla yarışan yüksek kalite standartlarına sahip koleksiyonları ile girişimciye saygınlık kazandıracak, ticari kredibilitesini yükseltecektir.

Hali hazırda üretiminin büyük bir bölümünü yurtdışına ihraç eden FAVORE, tasarımını ve üretimini kendi bünyesinde çözdüğü FAVORE COUTURE ve Ready to Wear koleksiyonları ile Avrupa’dan, Ortadoğu’ya uzanan geniş bir coğrafyada seçkin satış noklarında müşterileri ile buluşuyor. Yenilikçi ve öncü kimliğiyle özellikle “abiye” piyasasının yakından tanıdığı bir marka olan FAVORE, her yıl yaptığı yeni yatırımlarla üretim ve tasarım gücünü geliştirirken buna bağlı olarak marka değerini de istikrarlı bir biçimde yükseltiyor.

Konuyla ilgili olarak daha geniş bilgi almak için FAVORE'den F. Oktay Demir ile iletişim kurabilirsiniz.

İLETİŞİM
Tel:
+90 212 296 7369
E-Mail: oktay@favorestyle.com

banner1